Nauka

Witam w dziale poświęconym nauce żonglerki. Wielu z was na pewno się zastanawia na czym to w ogóle polega i raczej nie nawet od czego zacząć.
Ale nie ma w tym nic dziwnego ponieważ ja zanim zacząłem się tym interesować również nie miałem o tym najmniejszego pojęcia.
I gdyby nie znalezienie przez przypadek pewnej strony w necie poświęconej żonglerce itp. pewnie do dzisiaj bym się zastanawiał jak sie żongluje tymi 3 piłkami :|
Jak się jednak okazuje nauczenie się żonglowania 3 piłkami jest bardzo proste i czasami wystarczy kilkanaście minut. [ w zależności od osoby ].
Jeśli się tym zainteresujemy bardziej to z dnia na dzień widzimy swoje postępny, co na początku jest bardzo satysfakcjonujące.
Po miesiącu [ tak było w moim przypadku ] zaczynamy żonglować 4 piłkami i nasza radość jest jeszcze większa.
Oczywiście cały czas możemy kombinować i uczyć się wielu kombinacji z 3 piłkami. Gdy minęło pół roku od rozpoczęcia mojej przygody ż żonglowaniem udało mi się pierwszy raz w życiu wykonać 100 wyrzutów 5 piłkami...
Przedemną jeszcze dużo często monotonnych ćwiczeń ale bardzo to lubię i śmiem twierdzić że żonglerka to coś wspaniałego.
Jeżeli któryś z was też chciałby się czegoś fajnego nauczyć, to zapraszam do poniższych działów,
w których krok po kroku wytłumaczone jest jak się za wszystko zabrać.

Zapraszam.
Początek 3 Piłki 4 Piłki 5 Piłek 6 Piłek 7 Piłek Tricki